KS SEMP Warszawa

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy

wychowankowie

Radosław Pruchnik
Radosław Pruchnik

Wychowanek KS SEMP Warszawa, mieszkaniec Ursynowa,  rocznik 1986. Pomocnik, potem defensor. Występował w drużynach młodzieżowych Amiki Wronki i Lecha Poznań. Seniorską karierę zaczynał w drugoligowym Turze Turek, a następnie występował w klubach: Flocie Świnoujście, ŁKS-ie (debiut w ekstraklasie) i Arce Gdynia. W lipcu 2014 został piłkarzem Górnika Łęczna, gdzie współpracował z Franciszkiem Smudą. Wypożyczony do tyskiego klubu GKS Tychy. Na poziomie ekstraklasy i pierwszej ligi rozegrał w sumie 253 spotkań. Zanotował siedem bramek oraz dziewięć asyst.

Od lipca 2018 zawodnik zespołu Legia II Warszawa. Kapitan. Lider i wzór do naśladowania dla zawodników zaczynających karierę piłkarską. Trener indywidualny w Akademii Legii. Jego zadaniem jest pomoc młodym zawodnikom Akademii, którzy będą występować w trzecioligowych rezerwach, w wejściu do seniorskiej piłki.

Szymon Włodarczyk

Wychowanek KS SEMP Warszawa, rocznik 2003. Środkowy napastnik. Syn byłego zawodnika Legii Piotra Włodarczyka. Po transferze na Łazienkowską występował w meczach Centralnej Ligii Juniorów, gdzie strzelił dziewięć goli i zaliczył jedną asystę. Zagrał w trzeciej lidze oraz raz w rozgrywkach o Totolotek Puchar Polski. Jeden z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy Legii Warszawa. Na poziomie Ekstraklasy zadebiutował 15 lipca 2020 roku, w zremisowanym 0:0 wyjazdowym meczu przeciwko Lechii Gdańsk. 1 grudnia 2021 roku strzelił swojego pierwszego gola dla Legii Warszawa w wyjazdowym spotkaniu Pucharu Polski z Motorem Lublin 2:1

25 maja 2022 przeniósł się na bazie wolnego transferu do Górnika Zabrze, podpisując trzyletni kontrakt.

7 lipca 2023 został zawodnikiem wicemistrza Austrii SK Sturm Graz.

Wielokrotny reprezentant Polski w kategoriach U-19, U-18, U-17, U-16 i U-15. Strzelec 18 goli (stan na wrzesień 2020). Nazwany przez włoskie media „nowym Lewandowskim”.

Tomasz Pietrzak
Tomasz Pietrzak

Wychowanek KS SEMP Warszawa, rocznik 2000. Środkowy pomocnik. W 2016 roku wytransferowany do Zagłębia Sosnowiec. W maju 2019 roku zadebiutował w ekstraklasie w meczu z Koroną Kielce, gdzie zagrał 45 minut..  W 2019 został wypożyczony do MKS Piaseczno. W 2020 przeniósł się do KS Raszyn.

Kacper Tobiasz
Kacper Tobiasz

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2002. Bramkarz. W styczniu 2019 roku po wielu latach spędzonych na Ursynowie trafił do Legii Warszawa. Od tej chwili jego kariera przebiega błyskawicznie. Przez Centralną Ligę Juniorów, przez seniorską LEGIĘ II, której jest podstawowym bramkarzem do treningów z I Drużyną Legii obok legendy Klubu Artura Boruca. 

Kacper Gościniarek
Kacper Gościniarek

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2002. Pomocnik. W wieku 14 lat przeszedł do Legii Warszawa a następnie rozwijał swój talent w tamtejszej Akademii. Złoty medalista mistrzostw Polski CLJ U-18, kapitan zwycięskiej drużyny. Aktualnie regularnie występuje w drużynie rezerw Legii.  

Mateusz wysokiński

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2002. Pomocnik. Przygodę z piłką rozpoczął w Legii Warszawa. W sezonie 2015/16  rozwijał swój talent w barwach KS SEMP Warszawa. W sezonie 2019/20 został zawodnikem Victorii Sulejówek. Aktualnie reprezentuje barwy KKS 1925 Kalisz.

Kacper Winglarek
Kacper Winglarek

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2002. Środkowy obrońca. W lipcu 2019 roku podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Mistrz Polski CLJ U-19. Aktualnie występuje w seniorach w II Drużynie Górnika. 

Kajetan Staniszewski
Kajetan Staniszewski

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2003. Pomocnik. Od 2017 gracz Legii Warszawa. Mistrz Polski juniorów starszych. Aktualnie reprezentuje MKS Piaseczno.

Maciej Rybarczuk
Maciej Rybarczuk

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1983. Obrońca. Gracz min. Delty Warszawa, Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Znicza Pruszków, gdzie w latach 2007-2009 trenował i grał z Robertem Lewandowskim (Bayern Monachium), Radosławem Majewskim (Nottingham Forest) i Igorem Lewczukiem (Legia Warszawa). 

Mikołaj Rybaczuk
Mikołaj Rybarczuk

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1983. Pomocnik. Gracz min. Delty Warszawa i Znicza Pruszków. Brat bliźniak Macieja. W latach 2007-2009 trenował i grał w Zniczu z Robertem Lewandowskim (Bayern Monachium), Radosławem Majewskim (Nottingham Forest) i Igorem Lewczukiem (Legia Warszawa).

Mateusz Sołtys
Mateusz Sołtys

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1988. Pomocnik, napastnik. W wieku 19 lat trafił do Hutnika Warszawa by potem reprezentować barwy KS Łomianki, Legionovii Legionowo, Pogoni Grodzisk Mazowiecki oraz MKS Polonii Warszawa.   

Aleksander Eibl
Aleksander Eibl

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1983. Pomocnik. Przez blisko 20 lat kariery seniorskiej grał w Okęciu Warszawa oraz Victorii Sulejówek.

Wiktor Wiszorowski
Wiktor Wiszorowski

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1998. Obrońca. W sezonie 2009/10 przeniósł się na Łazienkowską i został zawodnikiem zespołów juniorskich Legii. W sezonie 2015/16 dołączył do drużyny Ursusa Warszawa.

Michał Gładysz
Michał Gładysz

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 1998. Obrońca. Rozpoczynał przygodę z piłką w KS-ie Raszyn, z którego później trafił do SEMP-a Warszawa. W sezonie 2012/13 Michał Gładysz przeniósł się na Łazienkowską i został zawodnikiem Legii. Początkowo grał w zespole ze swojego rocznika, a w latach 2017-2019 rywalizował w Centralnej Lidze Juniorów. W ekipie juniorów starszych zagrał w 42 meczach, strzelił jednego gola w spotkaniu z MOSP-em Białystok. Zadebiutował także w rezerwach klubu. Aktualnie jest zawodnikiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Wojciech Kokoszewski
Wojciech Kokoszewski

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2000. Ofensywny pomocnik. W 2016 roku dołączył do Wisły Kraków. Gracz drużyn młodzieżowych Piasta Gliwice oraz Legionovii. Aktualnie Ząbkovia Ząbki.

Patryk Kostyk
Patryk Kostyk

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2000. Pomocnik. W 2016 roku podpisał umowę z Jagiellonią Białystok . Reprezentował barwy ŁKS Łomża, Mławianki Mława, Pogoni Siedlce. oraz Błonianki Błonie.

Jakub zborowski

Wychowanek KS SEMP Warszawa. Rocznik 2002. Obrońca. Do KS SEMP trafił w sezonie 2015/16. W 2019 roku przeniósł się do Grom Warszawa.  W kolejnych latach reprezentował barwy Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Broń Radom oraz Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Aktualnie występuje w zespole Pilica Białobrzegi..

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy

Dane kontaktowe:
Telefon: 509 099 123
Email: semp@semp.com.pl

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy