SEMP CUP

WINTER SEMP CUP

Wielkie emocje towarzyszyły tegorocznej edycji WINTER SEMP CUP. W ramach tej edycji rozegrane zostały trzy turnieje Piłki Nożnej.

Na uwagę zasługuje XXII Turniej Piłki Nożnej Ursynów CUP 2022, który w tym roku zorganizowany został dla rocznika 2013. Zmagania turniejowe śledzić mogliśmy na krytym boisku na Koncertowej 4. XXII Turniej Piłki Nożnej Ursynów CUP zorganizowany został dzięki wsparciu finansowemu jakie w ramach działania publicznego udzieliło Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Ursynów.

W dniach 26-27 listopada, 16 drużyn rywalizowało pod balonem na Koncertowej. Najlepsza okazała się drużyna Juventus Academy Warszawa, podium uzupełnili RKS Radomiak Radom i Akademia Piłkarska Reissa.
Dziękujemy Dzielnicy Ursynów za wsparcie oraz współfinansowanie imprezy.

W ramach całego cyklu rywalizowało aż 66 zespołów z roczników 2011, 2012, 2013 z całej Polski. Cykl turniejów SEMP CUP to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń w piłce młodzieżowej w Warszawie. Wszystkim zaangażowanym w organizacje i pomoc serdecznie dziękujemy. Więcej znajdziecie na turniejowym profilu na FB. 

Wsparcia finansowego dla XXII Turnieju Piłki Nożnej Ursynów CUP 2022 dla rocznika 2013 udzieliła Dzielnica Ursynów Miasta Stołecznego Warszawy
XXII Turniej Piłki Nożnej Ursynów CUP 2022 współfinansuje m. st. Warszawa

COMING SOON

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy

Dane kontaktowe:
Telefon: 509 099 123
Email: semp@semp.com.pl

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy