KS SEMP Warszawa

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy

URSYNÓW CUP

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy organizuje międzynarodowy turniej Ursynów Cup od 20 lat. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Warszawie. Co rok przyciąga najlepsze, ekstraklasowe akademie z całej Polski oraz gości z zagranicy. O zwycięstwo w ostatnich latach rywalizowały min. Legia Warszawa, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Cracovia Kraków, Widzew Łódź, Polonia Warszawa czy też Reprezentacja Mazowsza oraz goście z FK Mińsk z Białorusi. Pod balonem na Koncertowej biegali znani z ekstraklasowych boisk i reprezentacji Polski Filip Marchwiński i Szymon Włodarczyk.

200 czołowych zawodników w roczniku, tysiące kibiców śledzących zawody w hali pneumatycznej oraz w Internecie i mediach społecznościowych przekłada się na zainteresowanie ze strony mediów i sponsorów. Turniej jest obecny w serwisach informacyjnych i programach publicystycznych poświęconych piłce nożnej.

Ursynów Cup odwiedzają czynni zawodnicy Legii Warszawa i innych ekstraklasowych drużyn, a także trenerzy, obserwatorzy i skauci PZPN.

Organizatorzy dbają o dodatkowe atrakcje. Zwyczajem stał się pokazowy mecz między trenerami drużyn uczestniczących w zawodach a Reprezentacją Artystów i Dziennikarzy, popularny Turbokozak z Gaborem w bramce oraz jedyny w swoim rodzaju komentarz na żywo decydujących spotkań w wykonaniu legendarnego Dariusza Szpakowskiego.

W tym gronie barw KS SEMP bronią nasze drużyny osiągając znakomite wyniki.

Honorowy patronat nad turniejem sprawują Burmistrz Dzielnicy Warszawa-Ursynów oraz Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.


Przejdź do wydarzenia

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy

Dane kontaktowe:
Telefon: 509 099 123
Email: semp@semp.com.pl

Warszawa Ursynów

Stowarzyszenie edukacji młodych piłkarzy