fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Rocznik 2001

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
20:30 - 22:00
Ursus
Czwartek
Grupa 1
17:30 - 19:00
siłownia
Piątek
Grupa 1
20:30 - 22:00
Ursus
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2002

Poniedziałek
Klasa sportowa Liceum
14:30 - 16:00
Koncertowa 4
Szkoła Techniki
Wtorek
Klasa sportowa Liceum
7:45 - 9:15
Koncertowa 4
Zespół 2002
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Trening + analizy
Środa
Klasa sportowa Liceum
7:45 - 9:15
Koncertowa 4
Zespół 2002
15:15 - 16:30
Koncertowa 4
Siłownia
Czwartek
Zespół 2002
20:30 - 22:00
Ursus
Piątek
Zespół 2002
15:00 - 16:15
Koncertowa 4
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2003

Poniedziałek
w-f klasa sportowa
9.50
koncertowa
Wtorek
w-f klasa sportowa
9.50
koncertowa
Środa
trening klasa sportowa
9.50
koncertowa
2003
zbiórka 15,45
koncertowa
Czwartek
w-f klasa sportowa
11.50
2003
zbiórka 15.50
koncertowa
motoryka
Piątek
w-f klasa sportowa
11.50
2003
zbiórka 17,15
ul Koncertowa
Sobota
Niedziela

Rocznik 2004

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
ul. Koncertowa 4
Boisko 1/3
Grupa 2
16:00 - 17:30
ul. Koncertowa 4
Boisko 1/3
Wtorek
Grupa 1
17:30
Koncertowa 4
1/2 Boiska
Grupa 2
16:00
Koncertowa 4
1/2 Boiska
Środa
Grupa 1
17:30
Koncertowa
Trening motoryczny
Czwartek
Grupa 1
18:30 - 20:00
ul. Literatów - Obory
stadion KS Konstancin
Grupa 2
16:00 - 17:30
ul. Koncertowa 4
Boisko 1/2
Piątek
Wolne
Sobota
Mecze Ligowe
Niedziela
Mecze Ligowe

Rocznik 2005

Poniedziałek
Grupa 1
Basen indywidualnie
Grupa 2
Basen indywidualnie
Wtorek
Grupa 1
19:30 - 21:00
Puszczyka
Grupa 2
18:00 - 19:30
Puszczyka
Środa
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Czwartek
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Piątek
Grupa 1
17.00
Koncertowa 4
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2006

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Czwartek
Grupa 1
19:00 - 20:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
orlik
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2007

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Grupa 2
17:30 - 19:00
Koncertowa balon
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Sobota
Grupa 1
11:30 - 13:00
Koncertowa balon
Grupa 2
13:00 - 14:30
Koncertowa balon
Grupa 3
14:30 - 16:00
Koncertowa balon
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2008

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
19:00 - 20:30
Koncertowa 4
Orlik
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Orlik
Grupa 3
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Orlik
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Demobowskiego 1
LO Kamiński
Grupa 2
17:30 - 19:00
Demobowskiego 1
LO Kamiński
Grupa 3
19:00 - 20:30
Koncertowa 4
Orlik
Piątek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1 
LO Kamiński
Grupa 2
19:00 - 20:30
Koncertowa 4
Orlik
Grupa 3
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Orlik
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2009

Poniedziałek
Grupa 1
16:00
Koncertowa 4
Balon
Grupa 2
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 3
19:30
Dembowskiego 9
Hala
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 2
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 3
16:00
Koncertowa 4
Balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 1
16:30
Dembowskiego 9
Hala
Grupa 2
18:00
Dembowskiego 9
Hala
Grupa 3
19:30
Dembowskiego 9
Hala
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2010

Poniedziałek
Grupa 1
19:15 - 20:30
Orlik przy ul. Cybisa 1
Grupa 2
18 00 - 19 15
Orlik przy ul. Cybisa 1
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16 00 - 17 30
Balon ul. Koncertowa 4
Grupa 2
17 30 - 19 00
Balon ul. Koncertowa 4
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Sobota
Grupa I
16 00 - 17 30
Balon ul. Koncertowa 4
Grupa II
14 30 - 16 00
Balon ul. Koncertowa 4
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2011

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
16:30 - 18:00
Dembowskiego 9
SP 322
Grupa 2
18:00 - 19:30
Dembowskiego 9
SP 322
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 2
16:30 - 18:00
Dembowskiego 9
SP 322
Grupa 1
18:00 - 19:30
Dembowskiego 9
SP 322
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2012

Poniedziałek
Grupa 1,2,3
Zapraszamy we wrześniu
Informacje pod koniec sierpnia
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2013

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
17.00- 18.30
Cybisa 1
SP 313
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
17.00 - 18.30
Cybisa 1
SP 313
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2014

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia