fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Rocznik 2003

Poniedziałek
w-f klasa sportowa
9.50
koncertowa
Wtorek
w-f klasa sportowa
9.50
koncertowa
Środa
trening klasa sportowa
9.50
koncertowa
2003
zbiórka 15,45
koncertowa
Czwartek
w-f klasa sportowa
11.50
2003
zbiórka 15.50
koncertowa
motoryka
Piątek
w-f klasa sportowa
11.50
2003
zbiórka 17,15
ul Koncertowa
Sobota
Niedziela

Rocznik 2004

Poniedziałek
Klasa Sportowa
8:00 - 9:00
ul. Koncertowa 4
Wtorek
Klasa Sportowa
8:00 - 9:00
Koncertowa 4
trening motoryczny
SEMP I ( osoby spoza KS) + SEMP II
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
1/2 Boiska
Środa
SEMP II
17:30-19:00
Koncertowa
Orlik
SEMP I
20:30 - 22:00
Ursus
Boisko 1/2
Czwartek
Klasa Sportowa
8:00-9:00
Koncertowa
SEMP I
17:30-19:00
ul. Koncertowa 4
Boisko 1/3
SEMP II
20:30 - 22:00
Ursus
Boisko 1/2
Piątek
Wolne
Sobota
Mecze sparingowe
Niedziela
Mecze sparingowe

Rocznik 2005

Poniedziałek
Grupa 1
Basen indywidualnie
Grupa 2
Basen indywidualnie
Wtorek
Grupa 1
19:30 - 21:00
Puszczyka
Grupa 2
18:00 - 19:30
Puszczyka
Środa
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Czwartek
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Piątek
Grupa 1
17.00
Koncertowa 4
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2006

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Czwartek
Grupa 1
19:00 - 20:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
orlik
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2007

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Grupa 2
17:30 - 19:00
Koncertowa balon
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Sobota
Grupa 1
11:30 - 13:00
Koncertowa balon
Grupa 2
13:00 - 14:30
Koncertowa balon
Grupa 3
14:30 - 16:00
Koncertowa balon
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2008

Poniedziałek
Grupa 1
16:00
Koncertowa
Grupa 2
17:30
Koncertowa
Wtorek
Grupa 3
19:00
Puszczyka
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
16:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
19:00
Dembowskiego 1
Piątek
Grupa 1
16:00
Dembowskiego 1 
Grupa 2
17:30
Dembowskiego 1
Grupa 3
17:30
Dembowskiego 1
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2009

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
19:15 - 20:30
Koncertowa 4
Piątek
Grupa 3
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Sobota
Grupa 1
10:30 - 12:00
Koncertowa 4
Grupa 2
12:00 - 13:30
Koncertowa 4
Grupa 3
9:00 - 10:30
Koncertowa 4
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2010

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa Balon
Grupa 2
17:30 - 19:00
Koncertowa Balon
Wtorek
Grupa 3
17:45
Sala Dembowskiego 9
Środa
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa Balon
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa Balon
Grupa 3
16:00 - 17:30
Koncertowa Balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa Balon
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa Balon
Grupa 3
17:30 - 19:00
Koncertowa Balon
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2011

Poniedziałek
Wtorek
Grupa A
16:00-17:15
Koncertowa 4
boisko
Grupa B
16:00-17:15
Koncertowa 4
boisko
Grupa C
16:00-17:15
Koncertowa 4
boisko
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa B
17:30 - 18:45
Koncertowa 4
orlik
Grupa C
17:30 - 18:45
Koncertowa 4
orlik
Grupa A
19:00 - 20:15
Koncertowa 4
orlik
Piątek
Grupa A
16:30 - 18:00
Dembowskiego 9
boisko
Grupa B
18:00 - 19:30
Dembowskiego 9
boisko
Sobota
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2012

Poniedziałek
Grupa 1
17.00 - 17.50
Koncertowa 4. Orlik.
Grupa 2
16.00 - 16.50
Koncertowa 4. Orlik.
Grupa 3
18.00 - 18.50
Koncertowa 4. Orlik.
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
18.30 - 19.20
Dembowskiego 9. SP 322
Grupa 2
17.30 - 18.20
Dembowskiego 9. SP 322
Grupa 3
16.30 - 17.20
Dembowskiego 9. SP 322
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Sparingi - powołania
Niedziela
Sparing - powołania

Rocznik 2013

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
17:45 - 19:00
Dembowskiego 9, SP nr 322
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 1
17:45 - 19:00
Dembowskiego 9, SP nr 322
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2014

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
19.00 - 20.15
Dembowskiego 9, SP nr 322
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
18.00 - 19.15
Dembowskiego 9, SP nr 322
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia