fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Szanowni Państwo,

Piłka nożna jest od wielu lat najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, gromadzącą największą liczbę kibiców. Na całym świecie w rozgrywkach na różnym poziomie biorą udział tysiące zawodników. Także w Polsce piłka nożna jest bezdyskusyjnie najpopularniejszą dyscypliną sportową, którą interesuje się regularnie kilka milionów Polaków.

Warto w tym miejscu podkreślić, że piłka nożna na Ursynowie ma również wieloletnie tradycje, sięgające 1993 roku kiedy to założone zostało Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy, popularny SEMP. Zarząd Klubu KS SEMP Warszawa zachęca Państwa do nawiązania współpracy z naszym klubem. W dalszej części prezentujemy Państwu informację o Klubie i ofertę reklamowo-sponsorską, w której zawarto różne propozycje współpracy tak by mogli Państwo znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas forma współpracy przyczyni się do osiągnięcia przez Państwa firmę założonych celów promocyjnych i komunikacyjnych, przyniesie korzyści zarówno firmie, jak i Państwa marce oraz przyczyni się do sukcesu Klubu Sportowego SEMP.

Zarząd Stowarzyszenia
Sebastian Gościniarek
Anna Lutomska
Krzysztof Lizińczyk

Ponad 20 lat historii…

Klub Sportowy SEMP Warszawa został założony w 1993 roku z inicjatywy rodziców i wychowawcy młodzieży, byłego trenera m.in. Legii Warszawa i wykładowcy AWF – Rudolfa Kapery. Nazwa SEMP jest skrótem od Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy.

Popularny SEMP jest rozwijającą się organizacją sportową, zrzeszającą prawie 600 młodych ludzi uprawiających piłkę nożną, w wieku od 6 do 21 lat, rekrutujących się w większości z ursynowskich szkół. Członkami naszego Stowarzyszenia jest ponad tysiąc osób – rodziców i opiekunów naszych zawodników.

Jesteśmy dumni z tego, że po 24 latach działalności jesteśmy jednym z największych i najlepiej rozpoznawalnych klubów piłkarskich dla dzieci i młodzieży w Warszawie, a zwłaszcza na Ursynowie.

Mamy już tysiące wychowanków i kibiców

W ciągu całego roku nasze drużyny biorą udział w licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jesteśmy także organizatorami turniejów cyklicznych w którym rywalizują najlepsze akademie piłkarskie z Polski i zagranicy, w tym cieszące się krajową renomą Ursynów Cup i Mistrzostwa Ursynowa.

SEMP nie tylko organizuje zajęcia sportowe, ale również kursy indywidualne, wyjazdy na obozy, czy wyjazdy na turnieje krajowe i zagraniczne.

Klub wykorzystuje wszelkie okazje aby zintegrować rodziny i przyjaciół Klubu. Do tradycji weszły wspólne piłkarskie pikniki na zakończenie sezonu, rodzinne mecze piłkarskie, imprezy na Dzień Dziecka oraz Bal Karnawałowy.

Integrujemy ursynowską społeczność

W ciągu całego roku nasze drużyny biorą udział w licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jesteśmy także organizatorami turniejów cyklicznych w którym rywalizują najlepsze akademie piłkarskie z Polski i zagranicy, w tym cieszące się krajową renomą Ursynów Cup i Mistrzostwa Ursynowa.

SEMP nie tylko organizuje zajęcia sportowe, ale również kursy indywidualne, wyjazdy na obozy, czy wyjazdy na turnieje krajowe i zagraniczne.

Klub wykorzystuje wszelkie okazje aby zintegrować rodziny i przyjaciół Klubu. Do tradycji weszły wspólne piłkarskie pikniki na zakończenie sezonu, rodzinne mecze piłkarskie, imprezy na Dzień Dziecka oraz Bal Karnawałowy.

Klub partnerski Legii Warszawa

Wysoki poziom sportowy oraz organizacyjny naszego klubu zaowocował współpracą z Legią Warszawa w charakterze klubu partnerskiego. Przez ostatnie 3 lata byliśmy jednym z trzech warszawskich klubów - beneficjentów programu, który obejmował podnoszenie poziomu szkolenia przy udziale i wykorzystaniu potencjału Legii Warszawa poprzez udostępnienie wiedzy dotyczącej metodologii szkolenia, standardów wychowawczo-organizacyjnych oraz zasad prowadzenia profesjonalnej akademii piłkarskiej.

Najlepsi zawodnicy KS SEMP są regularnie powoływani do kadry.

 • Kadra Polski;
 • Kadra Mazowsza;
 • Reprezentacja Klubów Partnerskich Legii Warszawa.

Mówią o nas

Nasz oferta

Poniżej przedstawiono różne formy współpracy zawierające określony pakiet świadczeń jakie możemy zaproponować Państwa firmie.

Nasze cele sportowe

Naszym sportowym celem strategicznym jest wychowanie jak największej liczby zawodników do gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Aby tego dokonać konieczne jest pozyskanie dodatkowego finansowania z przeznaczeniem na:

 • Wynajem dodatkowej, koniecznej dla rozwijającego się klubu bazy treningowej.
 • Treningi indywidualne dla zawodników na różnych pozycjach.
 • Zwiększenie liczebności kadry trenerskiej.
 • Regularne podnoszenie kwalifikacji kadry trenerskiej.
 • Regularne specjalistyczne badania lekarskie i wydolnościowe dla zawodników.
 • Objęcie drużyn opieką fizjologa i lekarza sportowego.
 • Specjalistyczne wyposażenie treningowe, np. manekiny, tablica taktyczna, ściana treningowa.
 • Uczestnictwo w wysokiej jakości turniejach, także za granicą, aby dać naszym wychowankom możliwość zmierzenia się z najlepszymi i pokazania własnych umiejętności.

Powyższe inwestycje pozwolą naszym drużynom na trenowanie i rozwijanie umiejętności w warunkach zbliżonych do tych jakie mają drużyny z klubów Ekstraklasy lub drużyny zagraniczne. Bez wątpienia przełoży się to na wzrost poziomu gry i osiągnięcie kolejnych sukcesów sportowych i wychowawczych pod opieką naszego sponsora.

Nasze plany rozwojowe

Poza celami sportowymi:

 • Nawiązanie regularnej współpracy z warszawską Akademią Wychowania Fizycznego w zakresie programów treningowych i szkolenia studentów kierunku trenerskiego.
 • Ciągły wzrost aktywności w mediach społecznościowych dla promocji marki SEMP jako wiodącej akademii piłkarskiej dla dzieci i młodzieży w Warszawie i jej sponsorów.
 • Współpraca ze szkołą podstawową 303 i liceum 158 na Ursynowie przy stworzeniu wspólnego projektu edukacyjno-sportowego.

Projekty te stanowią uzupełnienie naszych planów sportowych i wypełnienie misji rozpowszechniania i propagowania piłki nożnej, działań prozdrowotnych oraz działalności wychowawczej wśród dzieci i młodzieży.

Wierzymy, że trwała poprawa jakości polskiej piłki seniorskiej może być zbudowana tylko na konsekwentnych działaniach u podstaw – w pracy z dziećmi i młodzieżą. Tylko wtedy będziemy mogli regularnie cieszyć się z uczestnictwa polskich klubów w Lidze Mistrzów i polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata czy Europy.

Sponsor Klubu

Pakiet świadczeń dla sponsora zawiera całą gamę możliwości reklamowych i marketingowych wykorzystujących potencjał Klubu. Przykłady korzyści i świadczeń oferowanych w zamian za współpracę z Klubem:

 • Tytuł Sponsora KS SEMP;
 • Logo firmy na strojach zawodników uczestniczących w rozgrywkach;
 • Baner + link do strony sponsora + miejsce na reklamę sponsora na stronie internetowej wśród Sponsorów Klubu oraz na FB Klubu;
 • Pamiątki klubowe;
 • Możliwość wykorzystywania wizerunku Klubu w kampaniach reklamowych sponsora;
 • Ekspozycja faktu sponsorowania drużyny w materiałach promocyjnych i wizerunkowych Klubu, w tym informacjach do lokalnych mediów.

Zakres współpracy każdorazowo jest negocjowany proporcjonalnie do oferowanych przez sponsora świadczeń.

SPONSOR lub PARTNER TECHNICZNY

Klub przewiduje także współpracę na zasadzie umowy barterowej. Oferowany w zamian pakiet reklamowo-marketingowy jest adekwatny do wartości rynkowej wyrobów lub usług przekazanych na rzecz Klubu. Zakres współpracy każdorazowo jest negocjowany proporcjonalnie do oferowanych pakietów sponsorskich. Przykładowa lista niezbędnych rzeczy potrzebnych w Klubie:

 • Woda, napoje regeneracyjne, odżywki, witaminy i suplementy;
 • Sprzęt sportowy: piłki, obuwie, sprzęt treningowy;
 • Usługi poligraficzne: plakaty, druki, gadżety klubowe;
 • Transport na mecze, obozy i turnieje;
 • Możliwość korzystania z usług: siłownia, basen, hala sportowa;
 • Opieka medyczna;
 • Zaopatrzenie w niezbędne artykuły apteczne: maści, opatrunki, coldpacki.

Partnerem Klubu może zostać każda firma przekazująca na rzecz Klubu barter. Umowa zostaje spisana na podstawie wnoszonego barteru lub wartości świadczeń.