fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Spotkanie z tak dobrą drużyną przy tak licznej publiczności było dla chłopaków wspaniałym doświadczeniem.

W piątek wieczorem na boisku pod balonem na Koncertowej 4 rocznik 2008 trenera Ernesta Orzechowskiego rozegrał sparing z rocznikiem 2009 Juventusu Turyn. Goście przyjechali do Polski na Legia Cup i w ramach przygotowań do tego turnieju stoczyli pojedynek z naszą drużyną. Mecz z pewnością dał wiele obu zespołom.

Spotkanie rozgrywane systemem 2×20 minut było wyrównane, do przerwy mieliśmy wynik 1:1, a bramkę dla naszej ekipy zdobył kapitan Adam Nowakowski po asyście Adama Czuchnowskiego (rocznik 2009). Ciekawych akcji nie brakowało. Ostatecznie jednak to goście triumfowali, a mecz zakończył się rezultatem 3:1 dla Juventusu.

W zespole SEMP-a wystąpili: Filip Pietrucinski, Jan Bienduga, Adam Nowakowski, Maciej Szostak, Antek Iwanowicz, Jan Majchrowski, Mikołaj Frączek, Andrzej Głazowski, Ignacy Rybarczyk, Michał Kłosiński, Wojciech Paczosa, Stanisław Jackiewicz, Szymon Wiciński, Paweł Saczuk, Mateusz Karczmarczyk i Adam Czuchnowski.

– To spotkanie stanowiło świetne doświadczenie zarówno dla mnie, jak i dla moich zawodników. Sam mecz bardzo przyjemny dla oka, dużo sytuacji, 4 bramki strzelone. Na pewno chłopcy byli zestresowani, nie zawsze jest okazja zagrać z taką marka i to przy tak dużej publiczności. Chłopcy z Juventusu pokazali klasę, byli bardzo dobrze przygotowani techniczno-taktycznie, jak i motorycznie. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że nawiązaliśmy walkę i tworzyliśmy swoje sytuacje. Niesamowite doświadczenie i pamiątka do końca życia – powiedział po meczu trener Ernest Orzechowski.

Liczymy na kolejne spotkania z drużynami Mistrza Włoch.