fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Znakomita passa podopiecznych trenera Patryka Larkowskiego. Kolejnym przeciwnikiem lider – MKS Piaseczno.

W miniony weekend odbyła się piąta kolejka I Ligi Wojewódzkiej w kategorii B2 Junior młodszy. Do tej pory pierwsza drużyna rocznika 2004 zanotowała same zwycięstwa – 6:2 na wyjeździe z Energią Kozienice, 8:0 na boisku przeciwnika ze Zrywem Sobolew oraz 1:0 z Ursusem Warszawa na boisku Laury Chylice. W miniony weekend zawodnicy trenera Patryka Larkowskiego pojechali rozegrać trudne starcie ze Zniczem Pruszków. Młodzi piłkarze przedłużyli wspaniałą serię zwycięstw.

SEMP objął prowadzenie w 28 minucie spotkania, kiedy to po jednym z rzutów wolnych rozgrywanych przez nasz zespół doszło do zamieszania w polu karnym przeciwnika. Sytuację doskonale wykorzystał Kacper Słupecki, z bliskiej odległości wbijając piłkę do siatki Znicza. Rywale nie odpuszczali, a po jednej z kontr, kilka minut przed końcem pierwszej odsłony meczu, wyrównali za sprawą gola Oleksandra Bilonozhko. Piłkarze schodzili do szatni przy stanie 1:1.

W drugiej połowie udało nam się prędko objąć prowadzenie. W 57 minucie nasi zawodnicy rozegrali szybką akcję prawym skrzydłem, którą zamknął Grzegorz Dukowicz, dając nam ponowne prowadzenie. Około kwadrans przed końcowym gwizdkiem sędziego Znicz został zmuszony do gry w 10, kiedy to Oliwier Jurczak obejrzał czerwony kartonik za faul przed polem karnym. Świetny strzał z rzutu wolnego został jednak obroniony przez bramkarza Znicza. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem SEMP-a 2:1.

Ogromne gratulacje dla zawodników rocznika 2004, którzy poza doskonałą skutecznością (17 bramek w 4 meczach) mogą się pochwalić również szczelną defensywą (tylko 3 stracone gole). Kolejnym przeciwnikiem ekipy 2004 będzie obecny lider tabeli (mający na koncie jeden mecz więcej), MKS Piaseczno. Zapraszamy wszystkich na stadion przy ulicy gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3 w niedzielę o 19:30. Będzie się działo!