fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Piłkarze z rocznika 2002 nabiorą w IV lidze niezbędnego doświadczenia i z pewnością pomoże im to w rozwoju piłkarskim.

Niedawno informowaliśmy o transferach Mikołaja Grzejdy oraz Aleksego Krasickiego do Legii Warszawa, a także Krzysztofa Wingralka do Górnika Zabrze. Trzeba także powiedzieć o innych chłopakach, którzy wchodzą obecnie w wiek seniorski i próbują swoich sił w drużynach z piątego poziomu rozgrywkowego w Polsce.

W tym okienku transferowym trzech naszych graczy postanowiło przejść do IV Ligi. 17-letni Mateusz Wysokiński w poprzednim sezonie zanotował 17 występów w barwach seniorskiej drużyny SEMP-a w lidze okręgowej. Latem założył trykot Victorii Sulejówek. Trener drużyny z Sulejówka regularnie na niego stawia, a piłkarz jak na razie pojawił się czterokrotnie na murawie.

11 spotkań w seniorach SEMP-a zagrał w zeszłych rozgrywkach w okręgówce z kolei Piotr Jamroż. Młody zawodnik występuje obecnie w ekipie KS Raszyn. W tym samym klubie tego lata zameldował się Karol Bienias. Obaj gracze mają już za sobą kilka występów na IV-ligowych boiskach. Oby było ich jak najwięcej.

Wszyscy zawodnicy byli objęci programem: „Talenty SEMP-a”. W ramach programu wybrani gracze realizują kompleksowy plan treningowy, uwzględniający między innymi zajęcia indywidualne. Projekt połączony jest z dodatkowymi treningami prowadzonymi przez trenerów SEMP-a w ursynowskim Liceum przy ulicy Szolc-Rogozińskiego.

Fot. victoriasulejowek.pl