fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Rywalizacja była niezwykle wyrównana, ostatecznie zwyciężyła drużyna Varsovii Warszawa. Nagrody wręczał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów.

W ostatnią sobotę na boisku przy ulicy Koncertowej 4 odbyły się XI Mistrzostwa Ursynowa o Puchar Burmistrza w kategorii U-10. Impreza była organizowana przez klub KS SEMP Warszawa przy wsparciu Dzielnicy Ursynów.

Mecze toczyły się od samego rana. Nie brakowało wielu ciekawych i obfitujących w bramki starć. Po ciężkich meczach ostatecznie najlepsi okazali się młodzi zawodnicy Varsovii Warszawa Centrum. Drugie miejsce zajęła ekipa Varsovii z Muranowa, a trzecie OKS Służew. Czwarta lokata należała do LKS-u Chlebnia. Kolejne miejsca plasowały się następująco: SEMP I, SEMP II, KS Konstancin, STF Champion, SEMP III i na ostatniej pozycji Victorios Ursynów. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy medale, a ponadto wręczyliśmy wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników mistrzostw. Nagrody wręczał Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ursynów, Piotr Zalewski.

Dziękujemy wszystkim za obecność na turnieju. Będziemy dokładać starań, aby kolejne turnieje były równie udane!