fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Znakomity wynik rocznika 2004, dwa zwycięstwa w roczniku 2005 – tak grały nasze drużyny. Brawo!

W poprzedni weekend rozgrywane były rozgrywki ligowe. W zmaganiach z innymi zespołami uczestniczyło 7 naszych ekip.

Reprezentujący Klub Sportowy SEMP rocznik 2001/2002 pojechał na mecz wyjazdowy do Legionowa, by zmierzyć się z miejscową Legionovią. Mecz nie należał do najłatwiejszych, a gospodarze już po 27 minutach prowadzili 3:0. Po przerwie nasi piłkarze doprowadzili do wyniku 3:2 za sprawą trafień Macieja Kruszewskiego i Michała Kuleszy, ale w końcówce na 4:2 prowadzenie Legionovii podwyższył Bartłomiej Grzymkowski. Nasz zespół stać było jedynie na gola kontaktowego autorstwa Sebastiana Kochaniaka i mecz zakończył się zwycięstwem Legionowa.

Piłkarze trenera Roberta Tańczyńskiego z drużyny rocznika 2002/2003 również nie mieli przed sobą najprostszego starcia. Na stadionie OSiR Ursus oparta na zawodnikach z rocznika 2002 Mławianka Mława wyszła na prowadzenie już w 7 minucie, a po przerwie było 2:0 dla rywali. Gola kontaktowego w końcówce spotkania zdobył Kamil Kobiałka, ale nie udało się już zmienić rezultatu.

Pogrom w Sobolewie

O wiele lepsze nastroje mają po weekendzie zawodnicy z rocznika 2004. Podopieczni trenera Patryka Larkowskiego rozgromili na wyjeździe Zryw Sobolew 8:0. Do siatki trafiali kolejno w pierwszej połowie: Adam Goleń, Adam Osica, Kacper Słupecki i dwukrotnie Daniel Sobotka. Po przerwie dwa gole dołożył Miłosz Kaniecki, a na 8:0 wynik ustalił Adam Osica.

Również rocznik 2005 odniósł zwycięstwo i to dwukrotnie, gdyż grały dwie ekipy. Pierwsza grupa pokonała na Ursusie 2:1 Józefovię Józefów (bramki: Bojdziński i Wasemuller), a druga na Koncertowej koncertowo wygrała z Przyszłością Włochy 4:2 (bramki: Woźniak, Dziurzyński, Rudziński, Borkowski). Udany początek trenera Michała Madeńskiego.

Czekamy na pierwsze punkty seniorów. Nasi piłkarze w minionym tygodniu pojechali do Nadarzyna, by zmierzyć się z beniaminkiem GLKS Nadarzyn. Niestety mecz zakończył się porażką naszego zespołu 3:0. Klub Sportowy SEMP zamyka obecnie tabelę ligi okręgowej, wierzymy, że przełamanie przyjdzie w następnym starciu ze Spartą Jazgarzew.