KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Rocznik 2001

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
20:30 - 22:00
Ursus
Czwartek
Grupa 1
17:30 - 19:00
siłownia
Piątek
Grupa 1
20:30 - 22:00
Ursus
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2002

Poniedziałek
Klasa sportowa Liceum
14:30 - 16:00
Koncertowa 4
Szkoła Techniki + analizy video
Wtorek
Klasa sportowa Liceum
7:45 - 9:15
Koncertowa 4
Środa
Klasa sportowa Liceum
7:45 - 9:15
Koncertowa 4
Czwartek
Klasa sportowa Liceum
8:00 - 9:30
Siłownia
Zespół 2002
20:30 - 22:00
Ursus
Piątek
Zespół 2002
15:00 - 16:15
Koncertowa 4
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2003

Poniedziałek
trening klasa sportowa
9.50
koncertowa
Wtorek
trening klasa sportowa
10.45
koncertowa
2002/2003
zbiórka 15.45
Dembowskiego 1
2003
zbiórka 16,40
ul. Koncertowa
Środa
trening klasa sportowa
9.50
koncertowa
spoza klasy
zbiórka 17.15
Dembowskiego 1
Czwartek
trening klasa sportowa
11.50
wyznaczone osoby
zbiórka 15.50
koncertowa
motoryka
pozostali
zbiórka 15.45
koncertowa
Piątek
trening klasa sportowa
11.50
2003
zbiórka 17.15
koncertowa
Sobota
Niedziela
Wyznaczone osoby
zbiórka 10
boisko Ursus Sosnkowskiego
mecz kontrolny

Rocznik 2004

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
ul. Koncertowa 4
Orlik
Grupa 2
16:00 - 17:30
ul. Koncertowa 4
Orlik
Wtorek
Grupa 1
17:30 - 19:00
ul. Koncertowa 4
Grupa 2
16:00 - 17:30
ul. Dembowskiego 1
boisko przy Liceum Kamińskiego
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
19:00 - 20:30
ul. Sosnkowskiego 3
stadion KS Ursus
Grupa 2
16:00 - 17:30
ul. Koncertowa 4
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Mecze Sparingowe
Niedziela
Mecze sparingowe

Rocznik 2005

Poniedziałek
Grupa 1
Basen indywidualnie
Grupa 2
Basen indywidualnie
Wtorek
Grupa 1
19:30 - 21:00
Puszczyka
Grupa 2
18:00 - 19:30
Puszczyka
Środa
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Czwartek
Grupa 1
17.15
Koncertowa 4
Grupa 2
16.00
Koncertowa 4
Piątek
Grupa 1
17.00
Koncertowa 4
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2006

Poniedziałek
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9
orlik
Czwartek
Grupa 1
19:00 - 20:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
orlik
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2007

Poniedziałek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Grupa 2
17:30 - 19:00
Koncertowa balon
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Grupa 3
16:00 - 17:30
Koncertowa balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 3
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1
Sobota
Grupa 1
11:30 - 13:00
Koncertowa balon
Grupa 2
13:00 - 14:30
Koncertowa balon
Grupa 3
14:30 - 16:00
Koncertowa balon
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2008

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
BALON
Grupa 2
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
BALON
Grupa 3
19:30 - 21:00
Dembowskiego 9, SP 322
BOISKO\SALA GIM
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 1
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1 
Boisko
Grupa 2
17:30 - 19:00
Dembowskiego 1 
Boisko
Grupa 3
16:00 - 17:30
Dembowskiego 1
Boisko
Sobota
Grupa 1
11:30 - 13:00
Koncertowa 4
BALON
Grupa 2
13:00 -14:30
Koncertowa 4
BALON
Grupa 3
14:30 - 16:00
Koncertowa 4
BALON
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2009

Poniedziałek
Grupa 1
16:00
Koncertowa 4
Balon
Grupa 2
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 3
19:30
Dembowskiego 9
Hala
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 2
17:30
Koncertowa 4
Balon
Grupa 3
16:00
Koncertowa 4
Balon
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Grupa 1
16:30
Dembowskiego 9
Hala
Grupa 2
18:00
Dembowskiego 9
Hala
Grupa 3
19:30
Dembowskiego 9
Hala
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2010

Poniedziałek
Grupa 1
19:15 - 20:30
Orlik przy ul. Cybisa 1
Grupa 2
18 00 - 19 15
Orlik przy ul. Cybisa 1
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
16 00 - 17 30
Balon ul. Koncertowa 4
Grupa 2
17 30 - 19 00
Balon ul. Koncertowa 4
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Sobota
Grupa I
16 00 - 17 30
Balon ul. Koncertowa 4
Grupa II
14 30 - 16 00
Balon ul. Koncertowa 4
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2011

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
16:30 - 17:45
Dembowskiego 9
SP 322
Grupa 2
17:45 - 19:00
Dembowskiego 9
SP 322
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 2
16:00 - 17:30
Koncertowa 4
Boisko pod balonem
Grupa 1
17:30 - 19:00
Koncertowa 4
Boisko pod balonem
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2012

Poniedziałek
Grupa 1
18.00 - 19.30
Dembowskiego 9 SP 322
Grupa 2
16.30 - 18.00
Dembowskiego 9 SP 322
Wtorek
Brak treningów tego dnia
Środa
Grupa 1
17.00 - 18.30
Dembowskiego 9 SP 322
Grupa 2
18.30 - 20.00
Dembowskiego 9 SP 322
Czwartek
Brak treningów tego dnia
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Szkoła techniki
godz. ruchoma - info u trenera
Koncertowa 4 - balon
Niedziela
Brak treningów tego dnia

Rocznik 2013

Poniedziałek
Brak treningów tego dnia
Wtorek
Grupa 1
17.20 - 18.50
Cybisa 1
SP 313
Środa
Brak treningów tego dnia
Czwartek
Grupa 1
18.00 - 19.30
Dembowskiego 9
SP 322
Piątek
Brak treningów tego dnia
Sobota
Brak treningów tego dnia
Niedziela
Brak treningów tego dnia