fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Terminarz gier naszych zespołów na zbliżający się weekend:

 


Seniorzy | LO

SEMP – Piast Piastów

Sobota 11:00 ul. Al. Tysiąclecia 1; Piastów


U18 | rocznik 2001

SEMP – MKS Ząbkovia Ząbki

Niedziela 15:00 OSiR Ursus; ul. Sosnkowskiego 3


U17 | rocznik 2002

SEMP – MKS Znicz Pruszków

Sobota 11:00 OSiR Ursus; ul. Sosnkowskiego 3


U16 | rocznik 2003

SEMP – AP Żyrardów

Sobota 13:00 OSiR Ursus; ul. Sosnkowskiego 3


U15 | rocznik 2004

SEMP – GKS Kraska Jasieniec

Niedziela 11:00 OSiR Ursus; ul. Sosnkowskiego 3


U15 | rocznik 2004

SEMP II – GKS Wilga Garwolin

Sobota 10:00 ul. Koncertowa 4


U14 | rocznik 2005

SEMP – LKS Chlebnia

Niedziela 13:00 OSiR Ursus; ul. Sosnkowskiego 3


U14 | rocznik 2005

SEMP II – MLKS Józefovia

Sobota 11:30 ul. Koncertowa 4


U13 | rocznik 2006

SEMP – UKS Varsovia

przełożone na 04.04. na 18:15


U13 | rocznik 2006

SEMP II – STF Champion

przełożone na 25.04. na 20:00


U13 | rocznik 2006

SEMP III – Akademia Piłkarska Radość

Niedziela 15:00 ul. Halna 20; W-wa – Wawer


U12 | rocznik 2007

SEMP – UKS Talent W-wa

Sobota 13:30 ul. Blokowa 3; W-wa – Targówek


U12 | rocznik 2007

SEMP II – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Sobota 13:00 ul. Mokronoskich 4; Grodzisk Mazowiecki


U11 | rocznik 2008

SEMP – KS Ursus W-wa

Sobota 13:30 ul. Koncertowa 4


U11 | rocznik 2008

SEMP II – MUKS Kosa Konstancin

Sobota 15:00 ul. Koncertowa 4


U11 | rocznik 2008

SEMP III – Klub SNU W-wa

Sobota 15:00 ul. Koncertowa 4


U10 | rocznik 2009

SEMP – Be a Star Football Academy II

Sobota 11:15 ul. Strumykowa 21; W-wa – Białołęka


U10 | rocznik 2009

SEMP II – Be a Star Football Academy III

Sobota 11:30 ul. Kobiałka 49; W-wa – Białołęka


U9 | rocznik 2010

SEMP – UKS Orlik Mokotów

Sobota 18:00 ul. Górna 1; W-wa – Mokotów


U9 | rocznik 2010

SEMP II – KS Ursynów II W-wa

Sobota 14:30 ul. Małcużyńskiego 4; W-wa – Ursynów


U8 | rocznik 2011

SEMP – UKS Racovia W-wa

Sobota 13:30 ul. Wawelska 3; W-wa – Ochota