fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Pierwszy pełny ligowy weekend rundy wiosennej sezonu 2018/2019 przed nami!

Do gry wchodzą zespoły występujące w „dziewiątkach”, „siódemkach” i „piątkach”.

 

Kiedy grają nasze zespoły? Terminarz poniżej:

 


Seniorzy | LO

SEMP – MKS Piaseczno II

Niedziela 19:30 ul. Sosnkowskiego 3, Ursus


U18 | rocznik 2001

Sparing: SEMP – KS Drukarz 

Niedziela 11:30 ul. Konwiktorska, boczne boisko Polonii


U17 | rocznik 2002

SEMP – MKS Piaseczno

Sobota 9:00 Piaseczno


U16 | rocznik 2003

SEMP – UKS Młodzik 18 Radom

Niedziela 11:00 ul. Ofiar Firleja 14; Radom


U15 | rocznik 2004

SEMP – SPF Sabio

Sobota 12:30 ul. Główna 45; Miętne


U15 | rocznik 2004

SEMP II – pauza


U14 | rocznik 2005

SEMP – MKP Pogoń II Siedlce

Niedziela 11:00 ul. Jana Pawła II 6; Siedlce


U14 | rocznik 2005

SEMP II – UKS Unia Boryszew

Niedziela 11:00 ul. F. Chopina 101; Sochaczew


U13 | rocznik 2006

SEMP – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki

przełożone na 11.04 na 17:30


U13 | rocznik 2006

SEMP II – MKS Korona Góra Kalwaria

Sobota 10:00 ul. Koncertowa 4


U13 | rocznik 2006

SEMP III – WBS II W-wa

Sobota 11:30 ul. Koncertowa 4


U12 | rocznik 2007

SEMP – FFA W-wa

Sobota 13:00 ul. Koncertowa 4


U12 | rocznik 2007

SEMP II – KS Raszyn

Sobota 14:30 ul. Koncertowa 4


U11 | rocznik 2008

SEMP – AP Brychczy

Sobota 17:30 ul. Koncertowa 4


U11 | rocznik 2008

SEMP II – KS Halinów

Sobota 16:00 ul. Koncertowa 4


U11 | rocznik 2008

SEMP III – FC Lesznowola II

Sobota 11:00 ul. I. Krasickiego 176; Nowa Wola


U10 | rocznik 2009

SEMP – UKS Derby 356 W-wa

Sobota 12:00 ul. Głębocka 66; W-wa – Białołęka


U10 | rocznik 2009

SEMP II – TS Gwardia

Sobota 14:00 ul. Chełmska 23; W-wa – Mokotów


U9 | rocznik 2010

SEMP – KS Drukarz II W-wa

Sobota 17:30 ul. Koncertowa 4


U9 | rocznik 2010

SEMP II – UKS BSS Irzyk III

Sobota 16:00 ul. Koncertowa 4


U8 | rocznik 2011

SEMP – FCB Akademia Piłkarska

przełożone na 04.04 na 17:30