KS SEMP Warszawa

Pierwsza kwietniowa kolejka za nami. Poniżej podsumowanie meczów:

Seniorzy | LO

SEMP – Piast Piastów 0:0

Wyjazdowy remis na boisku w Piastowie po wyrównanym meczu. Naturalna murawa sprawiała obu drużynom sporo problemów. W trakcie pierwszej i drugiej połowy na boisku niewiele było konkretów, na plus kolejne występy młodych zawodników SEMP-a, którzy w takich starciach mogą zbierać cenne doświadczenie. Ostatecznie podział punktów i pierwsze czyste konto zespołu SEMP-a w rundzie wiosennej.

U19 | rocznik 2001

SEMP – MKS Ząbkovia Ząbki 3:1

Drużyna KS SEMP U19 w niedzielne popołudnie podejmowała ekipę z Ząbek, spotkanie rozgrywane było na Ursusie. Od początku przewagę w posiadaniu piłki mieli zawodnicy z Ursynowa, zaowocowało to kilkoma świetnymi sytuacjami bramkowymi. W 20 minucie na listę strzelców, pięknym strzałem z dystansu popisał się Aleks Krasicki. Druga połowa, zdecydowanie bardziej wyrównana, ale znowu po bramce Aleksa wychodzimy na dwubramkowe prowadzenie, po chwili po ciekawej akcji, dośrodkowanie zamyka kapitan Wojciech Hajdukiewicz, tym samym podwyższając wynik spotkania na 3:0. W końcówce drużyna z Ząbek zdołała strzelić honorową bramkę.

U17 | rocznik 2002

SEMP – MKS Znicz Pruszków 1:2

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach przyszedł czas na spotkanie w roli gospodarza. Przy wyrównanych zespołach brak zdecydowania w działaniach defensywnych zdecydował o stracie dwóch bramek w pierwszej połowie meczu. W drugiej części gry próba odrobienia strat zakończyła się sukcesem tylko w połowie – na 1:2 bramkę zdobył Patryk Wielgosz. Za tydzień kolejny ważny mecz z UKS Varsovia.

Bramki: Wielgosz (as. Nowosielski)

Skład: Wojciechowski – Nowosielski, Staniak, Kowalski, Weigl, Chałabis – Wielgosz, Jankowski, Bienias – Kiliszek, Kruszewski. Grali także: Grzejda, Janus, Szabłowski, Grzeszczak.

U16 | rocznik 2003

SEMP – AP Żyrardów 3:1

Bramki: 2x Kamil Kobiałka, Jan Winiarski (as. Piotr Ignaczewski, Jan Winiarski)

U15 | rocznik 2004

SEMP – GKS Kraska Jasieniec 3:2

Pewne zwycięstwo naszych zawodników nad zespołem z Jasieniec. W niedzielne przedpołudnie nasi zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza przeciwnika, rezultat powinien być znacznie wyższy ponieważ stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji, które powinny zostać zamienione na bramki. Zespół rywala wyprowadził dwie kontry, które zakończyły się bramką. Brawa dla całego zespołu!

Bramki : x2 Dukowicz (as. Zalewski, Hałubek), Grądzki (as. Dukowicz)

Bramki: Rochalski x2

W sobotę równocześnie swoje mecze rozgrywały dwie ekipy rocznika 2007. Pierwsza drużyna wybrała się na spotkanie z Talentem Targówek, natomiast druga drużyna również na wyjeździe podejmowała Pogoń Grodzisk Mazowiecki. W pierwszym spotkaniu drużyna z Ursynowa przeważała znacznie, jeśli chodzi o utrzymanie się przy piłce, niestety po prostych błędach obrońców tracimy w pierwszej części dwie bramki. Brawa dla chłopaków za drugą połowę, ponieważ pokazali charakter i nieustępliwie walczyli do końca. Spotkanie kończy się ostatecznie wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Mecz w Grodzisku to typowy mecz walki, walki z przeciwnikiem, ale również z bardzo specyficzną nawierzchnią. Po bramce Maćka Kubaka wywozimy z trudnego terenu cenne 3 pkt.

SEMP – Be a Star Football Academy II 4:1

Spotkanie na sobotnie granie. Jednym zdaniem można określić przebieg całego meczu.

SEMP II – Be a Star Football Academy III 11:2

Początek meczu wyrównany. Zarówno SEMP jak i goście mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzięki fantastycznej bramce „Sobiego”, który wkręcił piłkę z rzutu rożnego nasza drużyna przejęła inicjatywę i w rezutlacie zdecydowanie zwyciężyła.

U9 | rocznik 2010

SEMP – UKS Orlik Mokotów 2:5

Spotkanie było bardzo zacięte, obie drużyny na przemian stwarzały groźne sytuacje. Pomimo całkiem dobrej gry z naszej strony, pojawiły się błędy indywidualne, które chłopcy z Orlika skutecznie wykorzystali i zdobyli 5 bramek. Wielkim pozytywem okazał się fakt, że SEMP-iki nie poddali się i do ostatnich minut walczyli o lepszy wynik.

SEMP II – KS Ursynów II W-wa 7:5

SEMP II rywalizował z drużyną KS Ursynów II. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Spora ilość zdobytych bramek niestety spowodowała rozluźnienie i dekoncentrację w naszych szeregach. Skutkiem tego była walka do ostatnich minut o korzystny rezultat. Mecz zakończył się wynikiem 7-5.