Relacje z weekendowych meczów ligowych SEMP-ów:

Seniorzy | Liga Okręgowa

SEMP – Józefovia Józefów 3:4

Skład: 21. Jakub Żaczek, 22. Tomasz Małek, 6. Kamil Modzelewski, 3. Maciej Kulik (46′ 2. Kacper Borkowski), 18. Robert Dębski (46′ 5. Wojciech Biaduń), 7. Krzysztof Dzięgielewski (46′ 16. Michał Szczecki), 11. Paweł Rybak, 14. Daniel Ludynia (73′ 19. Michał Poniatowski), 4. Bartłomiej Gałecki (66′ 10. Patryk Kołodziejczyk), 15. Kacper Klinicki, 17. Dominik Szarpak

Bramki: Daniel Ludynia (20′ asysta Dominik Szarpak), Paweł Rybak (26′ asysta Dominik Szarpak), 90′ Kamil Modzelewski (asysta Kacper Klinicki)

U18 | rocznik 2001 | I Liga Wojewódzka A1 U-19 Junior Starszy

SEMP – pauza

U17 | rocznik 2002 | Ekstraliga B1 U-17 Junior Młodszy

SEMP – Wisła Płock 4:0

Przed spotkaniem, do liderującej w tabeli Wisły, zespół SEMP-a tracił 6 punktów. Mecz rozgrywany na sztucznej nawierzchni w Płocku był niezwykle istotny w kontekście gry obu drużyn o najwyższe lokaty, była to również znakomita okazja do rewanżu dla zawodników SEMP-a po dotkliwej porażce w pierwszej rundzie (Wisła zwyciężyła 6-2). Mobilizacja od pierwszych minut meczu, umiejętne operowanie piłką przyjezdnych zwiastowały duże trudności dla gospodarzy. Pierwsza bramka padła po wykorzystaniu ofensywnej gry prawego obrońcy gości – Patryk Nowosielski skorzystał z długiego podania za linię obrony i w pojedynku z bramkarzem gospodarzy płaskim strzałem wyprowadził SEMP-a na prowadzenie. Gol z 47 minuty meczu, autorstwa Mateusza Wysokińskiego, to świetne uderzenie nad murem bezpośrednio z rzutu wolnego. W 68 minucie SEMP wyszedł na prowadzenie 3-0. Rezerwowy Mateusz Kiliszek szybkim strzałem między nogami bramkarza zdobył bramkę rozstrzygającą losy spotkania. Po tej sytuacji gracze Wisły stracili wiarę w zdobycie choćby jednego punktu, a 5 minut później, po faulu na Michale Grzeszczaku, sędzia podyktował rzut karny dla SEMP-a. Do piłki podszedł kapitan gości – Mateusz Wysokiński i strzałem „na raty” ustalił wynik meczu. W ostatnich minutach rywalizacji, mimo ogromnej determinacji piłkarzy gości, nie padła już następna, piąta bramka. W przekroju całego spotkania SEMP zdominował wydarzenia na boisku, nie dopuszczając zawodników z Płocka do stworzenia zagrożenia pod bramką Kacpra Tobiasza.

Skład: Tobiasz – Nowosielski, Jamroż, Wingralek, Zborowski – Janus, Wielgosz, Wysokiński, Bienias, Grzeszak – Grzeszczak. Grali również: Staniak, Kiliszek, Bober, Olendzki

Bramki: 30′ Nowosielski (as.Jamroż), 47′ Wysokiński, 68′ Kiliszek (as.Wysokiński), 73′ Wysokiński

U17 | rocznik 2002/2003 | I Liga Wojewódzka B1 U-17 Junior Młodszy

SEMP – Zryw Sobolew 3:0 (walkower)

U16 | rocznik 2003 | I Liga Okręgowa B2 U-16 Junior Młodszy

SEMP – Milan Milanówek 1:1

Mecz pod naszą kontrola szybko strzelona bramka bo już w 7 minucie po ładnej akcji całego zespołu i finalizacji jej przez Szymona Pajęckiego. Bardzo dobra gra naszego zespołu przez cały mecz. Stworzyliśmy wiele dogodnych sytuacji do strzelenia wielu bramek, ale akurat tego dnia szwankowała skuteczność przy wykańczaniu akcji. Przypadkowo stracona bramka po jednej z niewielu kontr zespołu z Milanówka.

Bramki: Pajęcki

U15 | rocznik 2004 |

I Liga Wojewódzka C1 U-15 Trampkarz

SEMP – MKS Piaseczno 1:2

Bardzo dobre zawody w  naszym wykonaniu chociaż wynik na to nie wskazuje. Zdominowaliśmy zawodników z Piaseczna jednak nie potrafiliśmy wykorzystaj swoich sytuacji, tego dnia piłka nie chciała wpaść do bramki gości którzy popisali się skutecznością zamieniając 2 kontrataki na bramki. Brawa za walkę i dobrą grę!

Bramki: Błaskiewicz 64’ (rzut karny)

II Liga Okręgowa C1 U-15 Trampkarz

SEMP II – UKS GOSiR Stare Babice 7:0

Pewne zwycięstwo naszych chłopaków w Konstancinie. Od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowaliśmy to co się dzieje na boisku. Nie zabrakło pięknych bramek, szczególnej urody były dwa trafienia z rzutów wolnych Szymona Balcerzaka. Brawo za konsekwentną i pewną grę!

Bramki: Jałtuszyk (as.Miszczak), Kaniecki, Porczyński (as.Jałtuszyk), Miszczak (as.Frączkowski), Zalewski (as.Balcerzak), Balcerzak, Balcerzak

U14 | rocznik 2005 |

Ekstraliga C2 U-14 Trampkarz

SEMP – UKS Varsovia 1:0

Nasz zespół od początku spotkania narzucił swój sposób gry, konsekwentnie realizował założenia szkoleniowe. Nagroda przyszła 3 minuty przed końcem spotkania, kiedy Kuba Hałubek dobił strzał Janka Wakera zapewniając nam 3 ligowe punkty.

Bramki: 67’ Hałubek (as. Waker)

I Liga Okręgowa C2 U-14 Trampkarz

SEMP II – Unia Boryszew 4:1

Ze względu na prace przy boisku na Koncertowej mecz rozegraliśmy w charakterze gospodarza… w Sochaczewie. Pierwsza połowa charakteryzowała się dużą niedokładnością z obu stron. W drugiej połowie naszej drużynie udało się zanotować poprawę, co skutkowało zdobyciem kolejnych bramek.

Bramki: 28’ Makowski (as.Kuśmierz), 37’ Woźniak – rzut karny, 68’ Woźniak (as.Rudziński), 70+1’ Linke (as.Stankiewicz)

SEMP – KS Ursus 2:0

Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Drużyna pokazała zaangażowanie oraz dobrą grę piłką. Jedyne zastrzeżenie to nasza skuteczność, wynik mógł być zdecydowanie większy ale zabrakło chłodnej głowy pod bramką przeciwnika. SEMP-y z minuty na minute pokazywali bardziej dojrzała grę. Kontrolowaliśmy tempo gry i tworzyliśmy przewagę na połowie przeciwnika.

Bramki: Kawczyński (as.Łaniecki), Łaniecki (as.Jemielity)

II Liga Okręgowa D2 U-12 Młodzik

SEMP II – KS Armado 2:0

W niedzielne popołudnie podejmowaliśmy drużynę zza miedzy KS Armado. Od początku staraliśmy się kontrolować spotkanie i w pewnym stopniu nam się to udawało. Rywal po za jednym bardzo groźnym strzałem w pierwszej połowie nie stworzył większego zagrożenia pod naszą bramką. Cieszy wygrana, ale styl pozostawia sporo do życzenia. Mało składnych, przemyślanych akcji, spora liczba niewykorzystanych sytuacji na pewno dają do myślenia. Warto natomiast pochwalić zawodników za zaangażowanie i wolę walki od pierwszej do ostatniej minuty.

Bramki: Hubbard, Połoński

U11 | rocznik 2008 |

I Liga Okręgowa E1 U-11 Orlik

SEMP – FCB Escola Varsovia 4:5

SEMP I w roczniku 2008 rozegrał emocjonujące spotkanie z Escolą. W meczu na pewno nie byliśmy słabszym zespołem, natomiast wiele niewykorzystanych sytuacji zemściło się w końcówce.

SEMP – Victoria II Sulejówek 12:4

W roczniku 2009 SEMP I rozegrał na wyjeździe mecz z Victorią II Sulejówek od początku w pełni kontrolowaliśmy spotkanie, byliśmy lepszym zespołem, stwarzającym liczne sytuacje pod bramkę, co pokazał wynik końcowy.

IV Liga Okręgowa E2 U-10 Orlik

SEMP II – KS Ursynów 6:7

Druga drużyna SEMP 2009 rozegrała swój mecz z lokalnym przeciwnikiem KS Ursynów, mecz od początku do końca był pełen emocji, strzałów i ciekawych akcji. Niestety nasz zespół nie zaprezentował wszystkich swoich umiejętności i ostatecznie przegrał spotkanie jedną bramką, nie wykorzystując świetnej sytuacji w ostatnich sekundach meczu.

U9 | rocznik 2010 |

IV Liga Okręgowa F1 U-9 Żak

SEMP – STF Champion II 12:1

W pierwszym meczu rozgrywanym na Koncertowej, spotkanie odbywało się pod dyktando gospodarzy, padło dużo bramek i nie brakowało emocji.

SEMP II – FC Komorów II 7:2

Ze względu na późną porę rozgrywania spotkania 18:15, nasi młodzi adepci pierwszy raz grali przy włączonych jupiterach i pomimo słabszego początku, pokazali się z dobrej strony.