fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Pełna ligowa kolejka za nami. Oto podsumowanie meczów jakie rozegrały nasze drużyny:

Seniorzy | LO

SEMP – MKS Piaseczno 4:1

Drugi mecz na wiosnę i drugie zwycięstwo zespołu Seniorów. Przez cały mecz stroną dominującą był zespół gospodarzy, zawodnicy Piaseczna rzadko gościli na połowie SEMP-a. W pierwszej połowie bramkę, która dała prowadzenie zdobył Paweł Rybak. Kolejne dwa gole padły po pewnych wykończeniach zespołowych akcji, a hattricka skompletował popularny „Ryba”. W końcówce na listę strzelców wpisał się Jacek Ruciński z rocznika 2002.

Bramki: Rybak x3, Ruciński.

U18 | rocznik 2001

Sparing: SEMP – KS Drukarz 1:4

U17 | rocznik 2002

SEMP – MKS Piaseczno 5:1

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu zawodników SEMP-a. Szybko strzelona pierwsza bramka i kontrola nad wydarzeniami boiskowymi. W 3 minucie faulowany w polu karnym był Mateusz Kiliszek, a jedenastkę na bramkę zamienił Karol Bienias. Na 2:0 podwyższył Janek Jankowski po wrzutce z prawego skrzydła. Trzecią bramkę po płynnej akcji zdobył Maciej Kruszewski, a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na 4:0 gola strzelił Patryk Wielgosz. W drugiej połowie tempo gry spadło i mecz się wyrównał. Kolejną bramkę ze stałego fragmentu gry SEMP zdobył po strzale głową Benka Weigla. Niestety, zespół z Ursynowa nie zdołał zachować czystego konta, bo w 90 minucie Piaseczno strzeliło honorowego gola z rzutu karnego.

Bramki: Bienias, Jankowski (as.Kruszewski), Kruszewski (as.Wielgosz), Wielgosz (as.Bienias), Weigl (as.Bienias).

Skład: Wojciechowski – Staniak, Kowalski, Weigl – Nowosielski, Wielgosz [03], Jankowski, Bienias, Chałabis [04] – Kruszewski, Kiliszek. Grali także: Zborowski, Bober, Janus, Lubasiński, Ruciński, Jamroż.

U16 | rocznik 2003

SEMP – UKS Młodzik 18 Radom 1:2

Bramki: Ignaczewski (as.Kamil Kobiałka)

U15 | rocznik 2004

SEMP – SPF Sabio 2:0

Zawodnicy po przegranym meczu w pierwszej kolejce do Miętnego pojechali w bojowych nastrojach. Od pierwszego gwizdka SEMP dominował na boisku stwarzając dwie, trzy dogodne sytuacje jednak brakowało w pierwszej połowie przysłowiowej kropki nad „i”. Cierpliwość i bardzo dobra organizacja gry w przekroju 90 minut poskutkowała bramkami Naszych zawodników w końcówce meczu. Bardzo ważne zwycięstwo na trudnym terenie w Miętnym dające dużo pewności siebie naszym zawodnikom.

Bramki: Dukowicz (as.Waker), Waker (as.Hałubek)

SEMP II – pauza

U14 | rocznik 2005

SEMP – MKP Pogoń II Siedlce 5:0

SEMP II – UKS Unia Boryszew 1:4

Przeciwnik przede wszystkim o dużo lepszych warunkach fizycznych, ale również niezły piłkarsko. Objęliśmy prowadzenie w 25 min meczu, po składnej akcji. Do bramki trafił Wójcik. Tuż przed przerwą po strzale pod poprzeczkę przeciwnik wyrównał. Jednak w pierwszej połowie to Unia stworzyła więcej sytuacji strzeleckich, my mieliśmy duże problemy z tworzeniem sytuacji. Druga połowa przebiegała pod nasze dyktando, do momentu kontry i straty bramki na 2:1. Chwile później po rzucie rożnym było już 3:1 i nasza gra całkowicie legła. Tworzyliśmy sobie sytuacje, ale byliśmy bardzo niedokładni. Chwile przed końcem meczu, Unia ustaliła wynik z rzutu wolnego na 4:1.

SEMP – UKS Derby 356 W-wa 6:3

Cały mecz kontrolowany przez naszą drużynę. Duża liczba akcji pod bramką przeciwnika i wysoka nieskuteczność.

SEMP II – TS Gwardia 5:10

Pierwszą bramkę w meczu zdobyła nasza drużyna, która nadała optymizmu. Później niestety było już tylko gorzej. Dużo chaosu, a mniej gry. Nasz zespół stać na dużo więcej.

U9 | rocznik 2010

SEMP – KS Drukarz II W-wa 13:2

Chłopcy od początku do końca kontrolowali spotkanie. Pomimo karnego dla Drukarza którego świetnie obronił bramkarz oraz straconego pierwszego gola na 0-1. Każdy zawodnik od początku do końca pokazał swój charakter. Wysokie tempo gry narzucone przez SEMP-ików przyniosło skutek w postaci wielu strzelonych bramek. Mecz zakończył się wynikiem 13-2.

SEMP II – UKS BSS Irzyk III 5:1

Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Chłopcy powoli się rozkręcali i z biegiem czasu stwarzali sobie coraz więcej sytuacji. Nikomu nie zabrakło zaangażowania i dzięki temu wywalczyliśmy dobry wynik 5-1.