KS SEMP Warszawa

Relacje z weekendowych meczów ligowych SEMP-ów:

Seniorzy | Liga Okręgowa

SEMP – Naprzód Stare Babice 3:1

Mecz rozpoczął się  od szybkich akcji z naszej strony i po jednej z nich, w 10 minucie, wywalczyliśmy rzut rożny. Daniel Ludynia dośrodkowuje w pole karne i na „długim słupku” akcję zamyka Kamil Modzelewski wbijając piłkę do bramki z najbliższej odległości. Prowadzimy 1-0. Naprzód stara się konstruować akcje mające zagrozić naszej bramce ale nic z tego nie wychodzi. Nasz drużyna natomiast wyprowadza kilka kontr. Najpierw z piłką zagraną wzdłuż bramki z prawego skrzydła przez Patryka Kołodziejczyka mija się Dominik Szarpak, a później  Dominikowi zabrakło dosłownie centymetrów aby dopaść piłki odbitej przez bramkarza po silnym strzale Kacpra Klinickiego. Kilka naszych akcji kończy się rzutami rożnymi, jednak nie udaje się zamienić ich na bramki. Pod koniec pierwszej połowy pięknym strzałem z dalszej odległości popisuje się zawodnik Naprzodu, ale na nasze szczęście piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi poza boisko. Do przerwy prowadzimy 1-0.

Po przerwie obraz gry się nie zmienia. W 57 minucie na boisko wchodzi Paweł Rybak zmieniając Patryka Kołodziejczyka. Zaraz po wejściu Paweł dostaje fantastyczne podanie pomiędzy stoperów przeciwnika w odległości  40 metrów od bramki. Wykorzystując swoją szybkość wyprzedza obrońców i pędzi na bramkę, mija bramkarza wyrzucając się trochę za mocno w lewą stronę pola karnego i w pełnym biegu z ostrego kąta oddaje strzał. Niestety nie trafia w bramkę. Mogliśmy prowadzić 2-0, a tak 2 minuty później Naprzód po pięknej akcji zdobywa wyrównującą bramkę. Nie spuszczamy jednak z tonu i dążymy do zdobycia bramki. Mamy kolejne dogodne sytuacji, ale nie trafiamy do siatki. W 68 minucie podanie od Kacpra Klinickiego dostaję wbiegający w pole karne Daniel Ludynia i mocnym strzałem umieszcza piłkę w siatce. Prowadzimy 2-1. Do końca meczu pomimo ataków Naprzodu staramy się podwyższyć wynik. Brakuje jednak dokładności w tym ostatnim podaniu. W 90 minucie wyprowadzamy kontrę i Paweł Rybak ponownie dostaje prostopadłą piłkę pomiędzy stoperów i wychodzi sam na sam z bramkarzem. Tym razem nie próbuje go ominąć tylko płaskim strzałem z prawej nogi (ta „słabsza”) posyła piłkę do siatki. 3-1 i jesteśmy pewni swego. Mamy 3 punkty.

Skład: 21. Jakub Żaczek, 22. Tomasz Małek, 6. Kamil Modzelewski, 3. Maciej Kulik, 18. Robert Dębski (76′ 5. Wojciech Biaduń), 7. Krzysztof Dzięgielewski (74′ 16. Michał Szczecki), 10. Patryk Kołodziejczyk (57′ 11. Paweł Rybak), 14. Daniel Ludynia, 19. Michał Poniatowski (62′ 4. Bartłomiej Gałecki), 15. Kacper Klinicki (80′ 8. Sebastian Drygiel), 17. Dominik Szarpak (80′ 23. Mateusz Szarpak)

Bramki: Kamil Modzelewski (10′ asysta Daniel Ludynia), Daniel Ludynia (68′ asysta Kacper Klinicki), Paweł Rybak (90′ asysta Daniel Ludynia)

U18 | rocznik 2001 | I Liga Wojewódzka A1 U-19 Junior Starszy

SEMP – Energia Kozienice 3:2

1-0 Karol Bienias
2-1 Wojciech Hajdukiewicz
3-2 Paweł Choma

Skład: Paweł Strzelecki – Marcin Niemczyk – Adam Zwierz (58′ Schiele Maciej) – Paweł Choma – Wojciech Hajdukiewicz – Maciej Niemczyk (35′ Beniamin Weigl) – Wojciech Sobota (55′ Piotr Sójka) – Karol Bienias (79′ Bruno Podsiadło) – Jakub Jankowski (55′ Sebastian Kochaniak) – Patryk Kowalski – Grzegorz Rębisz

U17 | rocznik 2002 | Ekstraliga B1 U-17 Junior Młodszy

SEMP – KS Ursus 0:2

Wyrównany mecz w pierwszej połowie, w której obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki z przewagą na naszą korzyść, zmienił oblicze po straconym golu w 50 minucie. Brak koncentracji i sprokurowany rzut karny chwilę później, który ustalił wynik meczu na 0:2. Na nic zdały się zdecydowane ataki w końcowym fragmencie spotkania.

Skład: Tobiasz – Jamroż, Staniak, Wingralek, Zborowski – Kiliszek, Wielgosz, Olendzki, Wysokiński, Grzeszak – Grzeszczak. Grali również: Nowosielski, Szabłowski, Bober, Kowalski

U17 | rocznik 2002/03 | I Liga Wojewódzka B1 U-17 Junior Młodszy

SEMP – pauza

U16 | rocznik 2003 | I Liga Okręgowa B2 U-16 Junior Młodszy

SEMP – KS Ursus II 7:1

Mecz pod naszą kontrolą przez większość czasu. W pierwszej połowie przeciwnik nie oddał celnego strzału, dużo przechwytów, szybkich wyjść z własnej połowy, wygranych pojedynków bark w bark (dużo takich pojedynków wygrał Mati Bajera). W drugiej połowie po strzeleniu piątej bramki trochę jakość spadła, przeciwnikowi coraz bardziej zależy na ostrym zagraniu niż grze w piłkę, my na szczęście nie podejmujemy brudnej gry i, choć może nie z takim rozmachem jak w 1 połowie, to gramy swoje. Dwie sytuacje przy których obrona przysnęła to niepotrzebna strata na własnej połowie, strzał na róg paruje Skwaro, dośrodkowanie z rzutu różnego i obrona nie upilnowała zawodnika który oddaje strzał z 5 metrów. Ogółem jesteśmy dwie klasy lepsi piłkarsko. Reasumując: wielki plus przy zawodnikach na pozycji 9, obaj zaliczają hattricki, Igła miał jeszcze jedną setkę, Pająk 100% skuteczności. Kolejny fajny występ Szymona na poz. 6. Cały zespół równo, bez wielkich błędów, szczególnie w pierwszej połowie.

SEMP II – Pogoń Grodzisk Maz. 2:3

Bramki: Zalewski (as.Miszczak) Frączkowski (as.Kucharski)

U14 | rocznik 2005 |

Ekstraliga C2 U-14 Trampkarz

SEMP – Mławianka Mława 10:1

Dobry mecz zespołu pod względem skuteczności. Duża ilość stworzonych sytuacji, z których większość znalazła drogę do bramki.
Skład: Jankiewicz, Michta, Galimski, Kuciński, Drzynicki, Ławniczak, Brzeziński, Hałubek, Kanclerski, Waker, Parafianowicz. Grali również: Bojdziński, Podpora, Bryszewski, Dziurzyński, Paradowski

Bramki: Hałubek (Waker), Galimski, Hałubek (Kanclerski), Bojdziński (Podpora), Podpora (Hałubek), Waker, Waker (Podpora), Podpora (Bryszewski), Waker (Dziurzyński), Hałubek (Brzeziński)

I Liga Okręgowa C2 U-14 Trampkarz

SEMP II – KS Raszyn 2:4

Wyrównana pierwsza połowa, po której gospodarze prowadzili jedną bramką. Mimo prób odrobienia strat w drugim zespole to Raszyn trafia do bramki ustalając wynik meczu na 4:2.

Bramki: Nowosielski (Słupczyński), Słupczyński

U13 | rocznik 2006 |

I Liga Okręgowa D1 U-13 Młodzik

SEMP – MKS Piaseczno 1:2

Niestety tym razem, to gospodarze cieszyli się z 3 punktów. SEMPY zupełnie przespały pierwszą połowę, tracąc bramkę po rzucie rożnym i nie tworząc sobie praktycznie żadnej sytuacji bramkowej.
Zmiana ustawienia w drugiej połowie przyniosła poprawę gry, ale niestety straciliśmy kolejnego gola. Chłopcy obudzili się na ostatni kwadrans gry i rozpoczęli ataki na bramkę przeciwnika. Bramka kontaktowa padła po rzucie wolnym, gdzie bezpośrednie uderzenie Krzysia obronił bramkarz, ale w polu karnym odnalazł się Kuba i z najmniejszej odległości zdobył swoją pierwszą bramkę w sezonie.
Pomimo naszych ataków, nie udało się wyrównać. Należy podkreślić dobrą grę bramkarza, Marka – wybronił kilka bardzo groźnych kontr. Gdyby nie jego postawa, wynik byłby zdecydowanie mniej korzystny.

Bramki: Oszkiel (as.Radomski)

II Liga Okręgowa D1 U-13 Młodzik

SEMP II – Korona Góra Kalwaria 1:3

W słoneczny sobotni poranek ruszyliśmy na spotkanie do Góry Kalwarii, gdzie czekała na nas miejscowa Korona. Warunki idealne do gry, słoneczko, 11’C i naturalna murawa. Mimo naszej przewagi wracamy na Ursynów na tarczy z wynikiem 1:3, przeciwnicy byli bardziej konkretni od nas. Za tydzień kolejny wyjazd i czas na poprawę skuteczności.

Bramki: Wełna

IV Liga Okręgowa D1 U-13 Młodzik

SEMP III – pauza

U12 | rocznik 2007 |

I Liga Okręgowa D2 U-12 Młodzik

SEMP – Znicz Pruszków 1:1

Pierwsza drużyna rozegrała mecz 5 kolejki z doskonale już nam znaną ekipą Znicza Pruszków. Chłopcy zagrali bardzo dobre spotkanie, zabrakło tylko postawienia kropki nad „i”, mimo wielu dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, piłkę w siatce udało umieścić się tylko raz. Po świetnym prostopadłym podaniu od Kuby Janiaka, bramkę zdobył Stasiek Rochalski. Dziękujemy drużynie przeciwnej za sportową rywalizację.

II Liga Okręgowa D2 U-12 Młodzik

SEMP II – Klub SNU 3:3

Po przespanym początku, bardzo dobre spotkanie naszego 2 zespołu. Jedyne minusy spotkania to nasz brak koncentracji przez pierwsze 20 minut spotkania oraz skuteczność. Brawo dla chłopców za walke do ostatniej minuty oraz charakter jaki pokazali w 2 połowie, bardzo rzadko sie zdaża żeby drużyna podniosla sie po prowadzeniu przeciwnika 3:0. Do wygrania zabraklo szczęścia, potwierdza to fakt strzelonej bramki na 4:3 przez nasza drużynę, która niestety nie została uznana.

SEMP III – AP Green 7:6

Najciekawszy mecz tej rundy, chłopcy na początku przegrywali spotkanie jednak dzięki swojej determinacji i walce udało się odrobić wynik i ostatecznie wygrać.

U10 | rocznik 2009 |

III Liga Okręgowa E2 U-10 Orlik

SEMP – Be a Star Football Academy IV 18:3

Nas zespół przeważał cały mecz, stworzyliśmy liczne sytuacje strzeleckie, wykorzystując tylko osiemnaście z nich. Mała ilość bramek straconych to zasługa dobrej gry obronnej zespołu i przede wszystkim naszego bramkarza.

Bramki: 5x Milanowski, 4x Turek, 3x Wytrykowski, 2x Latała, 2x Kępiński, Jończyk, Wiśniewski.

IV Liga Okręgowa E2 U-10 Orlik

SEMP II – KS Zwar II 9:2

Dobra postawa obydwu drużyn, jednak to nasz zespół stworzył sobie więcej okazji, które wykorzystał, a dzięki dobrej postawie w obronie straciliśmy tylko dwie bramki.

U9 | rocznik 2010 |

IV Liga Okręgowa F1 U-9 Żak

SEMP – UKS BSS Irzyk III 18:0

Pełna dominacja i kontrola gry przez cały mecz o czym świadczy wynik. Wielki plus dla chłopców, że nie zlekceważyli przeciwnika i do końca grali z pełnym zaangażowaniem.

SEMP II – KS Ożarowianka 9:4

Od początku dominowaliśmy nad przeciwnikiem umiejętnościami technicznymi. Wygrywaliśmy większość pojedynków 1v1 i to był klucz do sukcesu. Prowadziliśmy grę, często robiąc przewagi 2v1, dzięki którym tworzyliśmy sytuacje strzeleckie.