Bramki: Rybak x2 (as.Wysokiński), Ludynia (as.Wysokiński)

SEMP 3:2 Agrykola Warszawa
Bramki: Krasicki x2, P. Kowalski

U17 | rocznik 2002
SEMP 4:1 UKS Varsovia
Bardzo dobra pierwsza połowa i zdecydowanie gorsza druga część meczu. Do przerwy pewne prowadzenie 3:0, niezła gra przy piłce i tworzenie sytuacji pod bramką przeciwnika. Kolejne 45 minut, podczas których swoje szanse otrzymali rezerwowi w dłuższym wymiarze czasowym, na dużo słabszym poziomie. Po raz kolejny bramka stracona w doliczonym czasie gry, gdy zawodzi koncentracja.
Bramki: Szabłowski (as.Bienias), Kiliszek (as.Kruszewski), Staniak (as.Nowosielski), Grzeszczak (as.Ruciński)

U16 | rocznik 2003
SEMP 0:5 Radomiak Radom

U15 | rocznik 2004
SEMP 1:0 Radomiak Radom
Już w pierwszej minucie nasz zespół stanął przed dogodną okazją bo po faulu na naszym napastniku sędzia podyktował „jedenastkę” której nie potrafiliśmy zamienić na bramkę. Bardzo dobrze nasi zawodnicy realizowali założenia i konsekwentnie dążyli do celu co udało się zwieńczyć bramką już w 15’ po świetnym dośrodkowaniu Sobotki do bramki trafia Jałtuszyk. Radomiak Radom walczył do samego końca stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji, lecz w niedzielne popołudnie pewnym punktem był nasz bramkarz. Rezultat 1:0 utrzymał się do końca spotkania, zasłużona wygrana SEMP-a. Przed świętami czeka nas kolejne bardzo ważne spotkanie w Otwocku z miejscowym OKS Start Otwock.
Bramki: Jałtuszyk (as.Sobotka)

SEMP II 3:0 Gwardia Warszawa
Bramki: Zalewski (as. Goleń) Wieczorek (as. Kosiarski) Balcerzak (as. Zalewski)

U14 | rocznik 2005
SEMP 1:6 Orlik Radom

SEMP II 2:2 Bór Regut
Mecz z wieloma okazjami niewykorzystanymi przez nas zespół. W tym również rzut karny. Przebieg meczu pod naszą kontrolą. Do przerwy 0:0, gdzie nasz zespół rozgrywał, a przeciwnik skupiał się na kontrach. W drugiej połowie zaczęliśmy od strzelenia bramki. Na to trafienie przeciwnik odpowiedział 2 golami. Nasz zespół po stracie 2 bramki, zaczął śmielej atakować, co poskutkowało strzeleniem wyrównującej bramki na 3 min przed końcem meczu.

SEMP II 3:4 RKS Okęcie
Patrząc w tabele rozgrywek po dwóch pierwszych kolejkach, można było spodziewać się wyrównanego meczu i faktycznie takie spotkanie kibice zgromadzeni przy orliku na Koncertowej obejrzeli. Drużyna gospodarzy po dobrym ostatnim spotkaniu rozegranym tydzień temu mogła myśleć o zgarnięciu kolejnych 3 pkt. Niestety plan się nie powiódł, a inauguracja rundy wiosennej na Ursynowie nie wypadła zbyt okazale w wykonaniu naszej drużyny. Pierwsze dwie kwarty to obustronna wymiana ciosów, gdzie prowadzenie zmieniało się co chwila. Goście kończyli I połowę meczu z nieznaczną przewagą jednej bramki. III kwarta to najlepszy okres gry drużyny SEMP-a, niestety pechowo zakończony utratą bramki w ostatnich sekundach meczu. IV kwarta to z kolei najgorsza i najbrzydsza część meczu. Na boisku panował chaos i mnóstwo niecelnych podań.

SEMP III 9:2 Balkan Team

U9 | rocznik 2010
SEMP 20:0 AP Giganci

SEMP II 5:2 FC Lesznowola II

U8 | rocznik 2011
SEMP 4:8 FC Lesznowola
Bardzo wyrównany mecz. Chłopaki ciągle zbierają pierwsze doświadczenia w meczach ligowych i widać było jeszcze w wielu momentach brak odwagi. Zaczęliśmy od prowadzenia 2:0, po czym przeciwnik odpowiedział 6 golami. W ostatniej kwarcie drużyny strzeliły po 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 4:8.