fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

SEMP I rozpoczął sezon nie najgorzej, od zwycięstwa ze Zniczem II. Potem niestety przyszło kilka gorszych meczów, co poskutkowało tym, że do ostatniej kolejki walczyliśmy o utrzymanie. Na szczęście dzięki dobrej końcówce, nadgoniliśmy i byliśmy w o tyle lepszej sytuacji od rywali, że wystarczał nam remis, a zwycięstwo dawało możliwość zdobycia 2 miejsca.
Dzięki zwycięstwu Championa nad Zniczem II oraz Delty nad Kosa, udało się. Tym razem.
W przyszłym sezonie czeka nas walka o Ekstraligę i będzie to wymagało skupienia przez cały sezon. Przeciwnicy nie odpuszczą, a Znicz mając drużyny w obu grupach 1 ligi, może zdecydować, że w naszej grupie może być łatwiej o awans.
Ostatni mecz był również oficjalnym pożegnaniem (mamy nadzieję, że tymczasowym) Teodora z ligą i zrobił to naprawdę w świetnym stylu. Opuszcza nas na najbliższy rok będąc jednym z kluczowych zawodników. Miejmy nadzieję, że to będzie nasze jedyne osłabienie, a pozostali chłopcy ciężką pracą na treningach i zaangażowaniem będą walczyli na boiskach krajowych i zagranicznych.
Końcówka roku, to seria turniejów, w których weźmie udział praktycznie każdy z zawodników, więc jest szansa wykazać się przed przerwą świąteczną.