fbpx
KS SEMP Warszawa Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy
KS SEMP Warszawa

Z dumą informujemy, że kolejny z zawodników SEMP-a wyjeżdża na testy do klubu Serie A! Tym razem drużyną, która zaprosiła do swojego ośrodka treningowego jednego z naszych zawodników, jest Hellas Verona FC.

Krzysiek Wingralek będzie trenował z włoskim zespołem w dniach 3-7 grudnia. Utalentowany obrońca to kolejny z wyróżniających się graczy rocznika 2002 objęty programem „Talenty SEMPa”. W ramach programu wybrani zawodnicy realizują kompleksowy plan treningowy, uwzględniający m.in. zajęcia indywidualne z Trenerem Robertem Podolińskim.

Nasz młody reprezentant jest uczniem ursynowskiego Liceum przy ul. Szolc-Rogozińskiego, gdzie wspólnie z innymi zawodnikami drużyny z rocznika 2002 uczęszcza do klasy sportowej. W ramach współpracy Szkoły i Klubu, młodzi piłkarze podczas zajęć WF-u mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych treningach piłkarskich prowadzonych przez Trenerów SEMP-a.

W minionym sezonie 16-latek bardzo udanie zadebiutował w drużynie Seniorów, gdzie rozegrał 3 mecze, wszystkie w pełnym wymiarze czasowym. W rozgrywkach juniorskich był podstawowym zawodnikiem zespołu U17 występującego w rozgrywkach mazowieckiej Ekstraligi.

 

Powodzenia!